Profile

habib gohari IV

Contact Details

Please note: Some profile fields are edited through your main SDMS profile on the sdms.org website. You will be directed there automatically to make updates, which will take approximately 30 minutes to be reflected on Collaborate.

Bio

ساحل زیبای کاتا  (Kata Beach)

پس از ساحل پاتونگ این ساحل زیبا و شگفت انگیز نیز بسیار طرفدار دارد و معمولا مملواز جمعیت است . گفتنی است ساحل کاتا به نسبت آرامتر و خلوت تر بوده و دارای خیلجی منحنی شکل است که هر طرف آن را ارتفاعات سرسبز و زیبا احاطه کرده اند  . این ساحل دارای آبهای زلال و گرم است و از این رو برای شنا بسیار ایده آل خواهد بود همچنین در اطراف این خط ساحلی امکانات رفاهی مختلفی نظیر دکه های فروش نوشیدنی و رستوران ‌های متنوع دیده می شود .

گفتنی است این ساحل در تور تایلند ارزان سفر باتو  به شلوغی ساحل پاتونگ نیست و دست‌ فروش‌های کمتری دارد و میتوانید ساعت ها در آرامش باشید و از آبهای زلال و شن های گرم لذت ببرید . اما اگر به‌دنبال مکان خلوت‌تری هستید ، پیشنهاد ما به شما ساحل مجاور این منطقه یعنی کاتا نوی است .

در مورد آرامگاه فردوسی بیشتر بخوانید.

جزیره فی فی Phi Phi

این جزیره یکی از زیباترین جزایر گرمسیری در جهان است که طبیعت شگفت انگیز آن گردشگران را حیرت زده می کند و حتی دیدن تصاویری از آن نیز شما به وجد خواهد آورد. جزیره فی فی دارای سواحلی بکر و صخره های آهکی با اشکالی حیرت آور است و آبهای این منطقه بقدری زلال است که تا اعماق آن را می بینید . گردشگران برای تفریح و کاوش در سواحل شنی و غار های پنهان این منطقه با تورهای یکروزه همراه می شوند و البته برخی گردشگران ترجیح می دهند بیش از یک روز را در این منطقه سپری کنند . فی فی در فاصله چهل و هشت کیلومتری از پوکت واقع شده و در کل شش جزیره را شامل می شود . و دو جزیره اصلی آن به نام های فی فی کوچک Phi Phi Lei و فی فی بزرگ Phi Phi Don شناخته شده تر هستند که جزیره فی فی کوچک فاقد سکنه است  و ساکنان جزیره فی فی بزرگ اغلب مسلمانانی هستند که از جنوب تایلند به این جا آمده اند . اصلی ترین جاذبه دیدنی در جزیره فی فی کوچک ، غار بزرگی به نام Viking Cave  است که بیش از سه کیلومتر مربع وسعت دارد و نام آن از نقش و نگارهای  روی دیوار غار گرفته شده است . بخش های جنوبی این جزیره مرجانی است و عمق زیادی دارد ، از این رو مکان ایده آلی برای غواصی است . جالب است بدانید هیچ وسیله نقلیه موتوری اجازه تردد در این جزایر را ندارد . گردش با قایق های پارویی Kayaking و صخره نوردی Rock Climbing از دیگر جاذبه های تفریحی موجود در این جزایر است . 

Primary Role

  • Student

Job Category

  • Student