Profile

daniyal asadi

Contact Details

Please note: Some profile fields are edited through your main SDMS profile on the sdms.org website. You will be directed there automatically to make updates, which will take approximately 30 minutes to be reflected on Collaborate.

Bio

جاذبه های دیدنی در کشور گرجستان – تفلیس و باتومی

شهرهای تفلیس و باتومی از جمله زیباترین شهرهای کشور گرجستان هستند ، که هر یک از قطب های برتر گردشگری در منطقه قفقاز هستند . شهر تفلیس با تاریخ و فرهنگی غنی پایتخت کشور گرجستان است ، و با دارا بودن طبیعتی شگفت انگیز به عروس شهرهای آسیای میانه و قفقاز مشهور شده است.   و شهر باتومی با جاذبه های تفریحی و طبیعتی زیبا ، پایتخت تابستانی این کشور نام گرفته و سالانه پذیرای هزاران گردشگر از سراسر دنیاست

امروزه با بهبود زیر ساخت های صنعت توریسم در کشور گرجستان ، شاهد پدید امکانات رفاهی و تفریحی و ساختن شدن هتل ها و اقامتگاه های بسیار لوکس هستیم . و در کنار آن مراکز خرید مدرن و صد ها کافه و رستوران و همچنین مکان های تفریحی  متنوع در جذب گردشگر تاثیر بسزایی داشته اند . و این روند روز به روز سیر صعودی داشته و در آینده چشم اندازی روشن را به خصوص در عرصه گردشگری و توریسم برای این کشور پدید خواهد آورد .

در ادامه این مطلب تور گرجستان سفر باتو ، برآنیم تا شما را با برخی از جاذبه های دیدنی شهر های تفلیس و باتومی آشنا کنیم . پس با ما همراه شوید :

 

پل صلح در شهر تفلیس

پل صلح یکی از سازه های مدرن و زیبای شهر تفلیس در تور گرجستان  است که بر روی رودخانه متکواری کشیده شده و دو سمت شهر تفلیس را به یکدیگر متصل می نماید . پل صلح نماد تفلیس مدرن است و با نمایی زیبا از فلز و شیشه ساخته شده و با تاریک شدن هوا با نور پردازی های زیبا از فوال بسیار دور نیز خودنمائی می کند . این پل در حال حاضر یکی از جاذبه های دیدنی شهر تفلیس است و در اطراف آن رستوران ها و کافه های متنوع به چشم می خورد که برای تفریح و خوشگذرانی بسیار ایده ال است و گردشگران بسیاری روزانه از این سازه  و مناظر زیبای اطراف آن دیدن می کنند

پل صلح توسط  یکی از معماران برجسته ایتالیایی به نام مایکل دی لوچی در سال 2010 میلادی ساخته شد .

Primary Role

  • Other

Job Category

  • Education