Profile

nahal matin

Contact Details

Please note: Some profile fields are edited through your main SDMS profile on the sdms.org website. You will be directed there automatically to make updates, which will take approximately 30 minutes to be reflected on Collaborate.

Bio

بازار قدیم قشم

جزیره قشم دارای مراکز خرید مدرن و متنوع است و همچنین بازارهای این منطقه با داشتن تاریخچه ای طولانی و معماری سنتی مورد توجه گردشگران قرار گرفته و گشت و گذار و خرید از آنها به نوبه خود جذاب و سرگرم کننده خواهد بود . در ابتدای کار بهتر است به بازار قدیمی این جزیره بروید و از نزدیک با بومیان منطقه آشنا شوید . این بازار تاریخچه ای طولانی دارد و از کوچه پس کوچه ها و دالان های باریک تشکیل شده است . در بازار قدیم قشم کالاهای متنوعی را می بینید که شاید در هیچ یک از مراکز خرید مدرن این جزیره مشابه آنرا نبینید . این بازار در خیابان امام خمینی ، میدان جهاد واقع شده و دسترسی به آن آسان است .

بازار بین‌المللی ستاره

مرکز خرید ستاره مجموعه مدرن  در تور قشم  است که با امکانات رفاهی متنوع خرید و گشت و گذار را لذتبخش تر می کند . این بازار در سال ۱۳۷۶ افتتاح شده و با بیش از ششصد واحد تجاری یکی از بزرگترین هاست . بازار ستاره دارای سه طبقه بوده و امکاناتی نظیر شعب برخی بانک‎ ها ، موزه حیوانات تاکسی درمی ، مرکز بازی‌های رایانه‌ای ، رستوران ، سالن بیلیارد ، کافه تریا ، آرایشگاه زنانه و مردانه و… را در خود جای داده  است . این مجموعه در بلوار ولیعصر ، بالاتر از میدان گل‌ها واقع شده و دسترسی به آن بسیار آسان است .  تور وان را در تعطیلات با پیشنهاد سفر باتو تجربه کنید.

سیتی سنتر ۱و ۲

این دو مرکز خرید مکان ایده آلی برای ادامه خرید و گشت و گذار است که هر دو در امتداد بلوار ولی عصر و دقیقا روبروی هم قرار گرفته اند . این دو مجموعه توسط یک پل عابر پیاده به یکدیگر متصل شده ‌اند . سیتی سنتر دارای فروشگاههای بسیار متنوع و امکانات رفاهی فراوان است و دارای شهربازی مجهز با بیش از دویست دستگاه بازی ، سالن بولینگ و همچنین کافه و رستوران های فراوان است . بنابراین نه تنها برای خرید بلکه برای تفریح و گشت و گذار نیز مکانی ایده آل خواهد بود .

Primary Role

  • Clinical Coordinator

Job Category

  • Education