Profile

kamyar asadi

Contact Details

Please note: Some profile fields are edited through your main SDMS profile on the sdms.org website. You will be directed there automatically to make updates, which will take approximately 30 minutes to be reflected on Collaborate.

Bio

 

غارهای باتو در ارتفاعات واقع شده و برای رسیدن به آن می بایست  از پله های زیادی بالا بروید . هندوها در طی مراسم های مذهبی مختلف ، از این پله ها بالا می ‌روند و با روشن کردن شمع و عود مراسم مذهبی خود را به جا می آورند  . طی کردن این مسیر بسیار جذاب و سرگرم کننده است و در بین راه دست فروشان متعددی را می بینید که به فروش صنایع دستی و مواد خوراکی مشغول اند و برخی نیز پرندگانی را که در قفس زندانی شده اند می فروشند و برخی با خرید و آزاد کردن آن ها نذر خود ادا می کنند .که البته این مورد آخر نمونه ای از سودجوئی و آزار حیوانات است .

دیوارهای داخلی این غارها در تور مالزی لحظه آخری  بافتی آهکی دارد و با ورود به داخل آن شاهد مناظری بسیار زیبا خواهید بود  .

معبد باشکوه و زیبای کک لوک سی

به گزارش سایت سفر باتو ، معبد باشکوه و زیبای کک لوک سی از دیگر اماکن مذهبی و با اهمیت در کشور مالزی است که در سال 1891 میلادی ساخته شد . این معبد ، یکی از مهم‌ترین معابد بوداییان در جنوب شرق آسیاست  و بزرگترین معبد در کشور مالزی محسوب می گردد . سالانه هزاران زائر و بازدید کننده از کشورهای اطراف و جنوب شرق آسیا به مالزی آمده و در این مکان به عبادت مشغول می شوند .

این معبد را سوپرم بلیس نیز می نامند ، و بر روی دیوارهای آن تصاویر و مجسمه‌هایی از بودا دیده می‌شود . همچنین بر روی دیوارهای داخلی آن تزئینات زیبایی دیده می شود که گردشگران را ساعت ها سرگرم می کند . باغی سرسبز و بسیار بزرگ دور تا دور این معبد را در بر گرفته که در داخل آن تندیس حیوانات مختلفی دیده می شود .

 

Primary Role

  • Retired

Job Category

  • Retired