Profile

ahoo rastin

Contact Details

Please note: Some profile fields are edited through your main SDMS profile on the sdms.org website. You will be directed there automatically to make updates, which will take approximately 30 minutes to be reflected on Collaborate.

Bio

طبیعت گردی در  کیش  

در تور کیش قیمت مناسب ، با فرا رسیدن فصل زیبای پاییز پا به دل جاده بگذارید و گوشه و کنار این کشور زیبا را ببنید . پیشنهاد ما برای آغاز سفرهای پاییزی بازدید از استان سرسبز و زیبای کیش  است . این استان در امتداد سواحل شرقی دریای خزر و شرق رشته کوه‌های البرز قرار دارد . استان گلستان یکسر آباد و سرسبز است و ازاین رو به یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در ایران تبدیل شده است . کیش  مجموعه ای از  فرهنگ ها و اقوام مختلف را در خود جای داده است که هر کدام دارای تمدنی چند هزار ساله هستند  . مرکز این استان شهر زیبا و مدرن گرگان است که خود دارای طبیعتی زیبا و تماشایی است. در ادامه این مطلب با سفر باتو ، همراه باشید تا شما را با برخی از معروف ترین جاذبه های این استان آشنا کنیم .

 

پارک جنگلی النگدره

پارک جنگلی النگدره یکی از زیباترین و سرسبزترین پارک های جنگلی ایران در تور کیش است که در فاصله کمی از شهر کیش  واقع شده است . دسترسی به این پارک جنگلی بسیار آسان است و حدود پنج دقیقه تا شهر کیش  فاصله دارد. این منطقه در جنوب غربی شهر کیش  قرار گرفته و دارای طبیعتی شگفت انگیز و  بکر است . درختان این منطقه را  بازمانده جنگل  های باستانی هیرکانی می دانند که در هر فصلی از سال دارای زیبایی منحر بفردی هستند .  حین گشت و گذار در این پارک جنگلی از مسیر مخصوص پیاده روی عبور می کنید و در ادامه راه به دل این جنگل می رسید و در این نقطه دورتا دور شما را درختان سر به قفلک کشیده ، احاطه نموده اند و صدایی به جز چهچه خوش پرندگان به گوش نمی رسد . این جاده پیاده روی در طول چند سال گذشته افتتاح شده و به عنوان «جاده سلامت» شناخته ‌شده است . این مسیر در واقع یک پیاده رو چوبی است که از میان جنگلهای انبوه می گذرد .

Primary Role

  • Retired

Job Category

  • Retired