Profile

hamid akbari

Contact Details

Please note: Some profile fields are edited through your main SDMS profile on the sdms.org website. You will be directed there automatically to make updates, which will take approximately 30 minutes to be reflected on Collaborate.

Bio

۴مرکز خرید مارک آنتالیا

مرکز خرید مارک در نزدیکی ساحل قرار دارد و همانطور که نامش پیداست معروف ترین و بهترین برندها را در خود جای داده است . که برخی از معتبرترین آنها عبارتند از : دری مود ، آلتینیلدیز ، زارا ، آدیداس ، نایکی و ... .

همچنین این مجموعه و محله های اطراف آن دارای بهترین کافه ها و رستوران های شهر در تور آنتالیا ارزان است  .

۵اوت لت دیپو

همانطور که می دانید اوت لت ها همواره ارزان ترین پوشاک برند را عرضه می کنند که میتوانید با کمی صبر و حوصله کالاهای باکیفیت و ارزانی را پیدا کنید  . از این رو اوت لت دیپو مکانی ایده آل برای داشتن خریدی لذتبخش و ارزان است . این مجموعه در نزدیکی مجموعه آنتالیا مال قرار دارد و دارای فضایی شیک و مدرن است .  نمای این مجموعه شبیه به یک قلعه است و همین امر سبب جلب توجه بیشتر گردشگران و افزایش بازدید کنندگان آن شده است

۶آنتالیا توربان مارینا

مرکز خرید آنتالیا در تور آنتالیا توربان مارینا نیز یکی از بهترین هاست که برندهای متنوع موجود در آن ،  گاه کالاهای با کیفیت و ارزانی را عرضه می کند . این مجموعه در نزدیکی ساحل و در محله قدیمی کالیچی قرار دارد و بعد از خرید میتوانید گشتی در این محله زیبا و پر جاذبه بزنید و روز خود را اینگونه سپری کنید . در این مرکز خرید برندهای مشهوری نمایندگی دارند و همچنین کافه و رستوران های متنوعی در آن وجود دارد که برای صرف غذا و نوشیدنی ایده ال هستند .

ساحل سیده آنتالیا

ساحل زیبای سیده Side دارای چشم اندازی زیبا و امکانات رفاهی و تفریحی متنوع است و مراکز خرید مختلفی در حوالی آن به چشم می خورد که برای گشت و گذار و تهیه سوغاتی بسیار ایده آل هستند . فروشگاههای این منطقه تا پاسی از شب باز هستند و به دلیل بندری بودن سیده ٬ قیمت اجناس در آنها بسیار پایین است . استراحت در این ساحل زیبا و آرام  تعطیلاتی شگفت انگیز را برایتان رقم خواهد زد . گفتنی است ٬ مهم‌ترین مناطق توریستی سیده چلاکلی (cholakli) و کاملیا (Kamelya) نام دارند که هر دو در بخش کوم کوی (KumKōy) قرار گرفته ‌اند .

 

Primary Role

  • Retired

Job Category

  • Retired